Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Валентинка від Макса Барських
Конкурс завершено

Валентинка від Макса Барських

З 1 по 12 лютого візьми участь у романтичній акції каналу М1 і, можливо, саме ти отримаєш ексклюзивне особисте привітання від Макса Барських у день всіх закоханих!

Проведи день Святого Валентина разом із найкращим співаком року за версією М1 Music Awards — Максом Барських! 14 лютого в ефірі — найгарячіша прем’єра пісні «ЗаймемсяЛюбовью» та пряме включення з Лос-Анджелесу!

УМОВИ АКЦІЇ:
1. З 1 лютого по 12 лютого (включно) за допомогою соціальній мережі Instagram запиши коротке відео-звернення до своєї другої половинки із зізнанням у коханні.
2. Розмісти відео у своєму персональному еккаунті. Обов'язково в описі або коментарі під відео потрібно поставити хештег # займемсялюбовью і поставити активний тег або посилання на офіційний еккаунт М1 — m1_ukraine. Відео, опубліковані після 24:00 12 лютого (за Києвом) до участі в акції не допускаються.
3. 13 лютого експертне журі від каналу М1 і Макс Барських оберуть переможця акції «Валентинка від Макса Барських». 14 лютого, під час включення з Лос-Анджелеса, Макс Барських особисто привітає переможця і його/її другу половинку з днем Святого Валентина.

ПРИЗ: ексклюзивне особисте привітання з Днем всіх закоханих від Макса Барських в ефірі М1.

 

Офіційні правила акції