Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
8 вересня 2017

Майлі Сайрус не посоромилася обговорювати інтимне життя з Ліамом Гемсвортом на очах своєї бабусі

Пікантний процес вона порівняла зі зльотом надзвукового пасажирського літака.

Для багатьох знаменитостей обговорювати приватне життя зі ЗМІ – це табу. Але не для Майлі Сайрус. Під час виступу на телешоу виконавиця «Malibu» без вагань спілкувалася про найпотаємніше. А точніше – описувала процес кохання зі своїм нареченим Ліамом Гемсвортом. Дарма, що її родичка сиділа в аудиторії. Коли ведуча Елен Дедженеріс поставила виконавиці пікантне питання, та відповіла: «Моя бабуся в аудиторії!». А пізніше пожартувала: «Але вона нічого не чує, тож усе гаразд. Ні, я просто кепкую: усе вона чує. У мене ж мікрофон».

Ведуча поцікавилася, із чим можна порівняти інтимний процес Майлі та Ліама: із їздою на гірках, розкішним круїзом, чи зльотом надзвукового пасажирського літака? Коли Майлі обрала третій варіант, господарка шоу уточнила: «Зліт надзвукового реактивного літака? Це означає, що все відбувається дуже швидко». Сайрус не лізла за словом у кишеню, і мовила: «Так, я хороша».

Майлі обговорювала життя з Ліамом усього через тиждень після того, як його заскочили зі срібною каблучкою на безіменному пальці. Але, за словами джерела, вони ще офіційно не одружені.

За матеріалами: aceshowbiz.com