Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
11 вересня 2017

Джанет Джексон показала чудову форму на першому після народження дитини концерті

51-річна виконавиця вразила стрункістю, коли почала тур «State of the World» у Лафаєтті, Луїзіані.

Джанет Джексон, безумовно, – гаряча мати! Через вісім місяців після появи на світ первістка, сина Ейсса, виконавиця «Love Will Never Do» продемонструвала на шоу післяпологове тіло. Під час виступу 7 вересня артистка змінила кілька костюмів. Спочатку вона була вся в чорному, а потім вийшла до публіки у вузьких джинсах і білому джемпері, які підкреслювали її форми.

Вона співала хіти «Nasty», «Miss You Much» і «All For You», а також узаємодіяла з публікою. Один із глядачів поділився відеозаписом концерту, у кому новоспечена ненька сказала про відновлення гастролей: «Знаєте, я повернулася, щоб запалювати впродовж тижнів».

Watch. The. Hair. #janetjackson #sotw

Допис, поширений Don N (@djnewton7)

 

#sotw #janetjackson

Допис, поширений Don N (@djnewton7)

 

#SOTW

Допис, поширений Don N (@djnewton7)

Другою зупинкою під час музичної мандрівки Джанет став концерт 9 вересня у Г’юстоні, Техасі. Виступ вона присвятила постраждалим від буревію «Гарві». Виручку співачка пожертвувала місцевим доброчинним організаціям, які надають допомогу жертвам стихії.

Іще минулого місяця Джанет поділилася знімком того, як готується до туру, в Інстаграмі. Співачка прокоментувала його: «Агов, друзі. Я в такому захваті від передчуття гастролей State of the World Tour. Ми в репетиційному режимі. Побачимося через місяць!».

Уже на тому зображенні сестра Майкла Джексона мала стрункий вигляд. Джерело тоді зазначило: «Вона позбулася більше 29 кілограмів і повернулася до допологового тіла. Це було виснажливо, але вона рухалася до мети».

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Janet Jackson