Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
12 вересня 2017

Селена Ґомез цілувалася з Тімоті Чаламетом

Сплетені вуста знаменитостей помітили тоді, коли вони сиділи в кабріолеті.

Селена Ґомез почала працювати над новим фільмом із Вуді Алленом. 25-річна співачку й акторку 11 вересня помітили на знімальному майданчику в Нью-Йорку. Там також перебував Тімоті Чаламет. Увесь день вони знімали сцену з поцілунками. Виявляти акторську майстерність знаменитостям випала нагода на передніх сидіннях кабріолета. Поки вони цілувалися, свічку тримав Вуді Аллен, який вигукував режисерські настанови, а також оператори за рухомими камерами. Після одного з поцілунків із 21-річним актором на обличчі виконавиці «Fetish» виринула широка усмішка.  

У день знімань дівчина The Weeknd’а мала чудовий вигляд. Вона вбралася в кремове пальто і джинси, а волосся зібрала в дульку. Пізніше на ній помітили інший одяг.

Окрім Селени та Тімоті на знімальному майданчику того дня застали Ель Феннінґ. Вона була усміхненою, коли привіталася з Ґомез.

У проекті Вуді Аленна , що поки без назви, також гратимуть Джуд Лоу, Лев Шрайбер, Дієґо Луна, Ребекка Голл, Чері Джонс, Вілл Роджерс та Келлі Рорбах. Подробиць сюжету ще не оприлюднювали: Вудді Аллен любить зберігати все в таємниці.

За матеріалами: aceshowbiz.com