Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
12 вересня 2017

Гурт Foo Fighters відкриває тимчасовий лондонський паб

Оборудка приурочена до виходу його свіжого альбому «Concrete and Gold».

Творці хіта «The All My Life» у понеділок завітали в Твіттер, щоб розповісти про розклад роботи «Foo Fighters Arms». Заклад працюватиме п’ять днів із п’ятниці – того дня, коли буде виданий їхній альбом «Concrete and Gold». Артисти також виклали посилання на сайт із пабом і плакат, у котрому зазначене місце розташування пабу на сході Лондона.

Постер включає лого їхнього нового студійника – два скелети драконів із гербом. Внизу банер містить фразу латиною «Domine Dirige Nos», що означає «Господи, веди нас».

«Foo Fighters раді повідомити про відкриття Foo Fighters Arms у Лондоні всього на тиждень. Двері будуть відчинені для публіки з 15 вересня для святкування релізу нового альбому Concrete and Gold та серії заходів як для шанувальників, так і широкої аудиторії. Упродовж тижня будуть представлені напої гурту та ексклюзивні товари. Стежте за обліківками в соцмережах, щоб дізнатися більше» – написано на сайті пабу. 18-го вересня для відвідувачів пабу, приміром, планують провести розіграш із врученням ексклюзивних призів у стилістиці Foo Fighters.

За матеріалами: music-news.com
Теги: Foo Fighters