Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
12 вересня 2017

Гурт Foo Fighters відкриває тимчасовий лондонський паб

Оборудка приурочена до виходу його свіжого альбому «Concrete and Gold».

Творці хіта «The All My Life» у понеділок завітали в Твіттер, щоб розповісти про розклад роботи «Foo Fighters Arms». Заклад працюватиме п’ять днів із п’ятниці – того дня, коли буде виданий їхній альбом «Concrete and Gold». Артисти також виклали посилання на сайт із пабом і плакат, у котрому зазначене місце розташування пабу на сході Лондона.

Постер включає лого їхнього нового студійника – два скелети драконів із гербом. Внизу банер містить фразу латиною «Domine Dirige Nos», що означає «Господи, веди нас».

«Foo Fighters раді повідомити про відкриття Foo Fighters Arms у Лондоні всього на тиждень. Двері будуть відчинені для публіки з 15 вересня для святкування релізу нового альбому Concrete and Gold та серії заходів як для шанувальників, так і широкої аудиторії. Упродовж тижня будуть представлені напої гурту та ексклюзивні товари. Стежте за обліківками в соцмережах, щоб дізнатися більше» – написано на сайті пабу. 18-го вересня для відвідувачів пабу, приміром, планують провести розіграш із врученням ексклюзивних призів у стилістиці Foo Fighters.

За матеріалами: music-news.com
Теги: Foo Fighters