Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
Фото: надане прес-службою гурту
13 вересня 2017

BRO Borisenko Brothers відсвяткували ювілей з «Адреналіном»

На свій 25-й день народження Вова і Саша Борисенки не лише отримували подарунки, а й презентували гостям нову клубну композиція «Адреналін».

Святковий вечір мав бути для BRO робочим. Відзначати ювілей артисти не планували. Вони погодилися виступити на невеликій закритій вечірці в столичному антикафе.

Вова Борисенко: «Ми ще подумали, напевно, там буде дівич-вечір, адже зазвичай вечірки проводять у клубах, а не в антикафе. Але нас так переконливо вмовляли приїхати, що ми погодилися без роздумів. Тим більше, що може бути кращим, ніж відзначити день народження, займаючись улюбленою справою».

Однак, як тільки артисти переступили поріг закладу, на них чекав сюрприз у кращих традиціях американського кінематографа. З темряви з’явився торт зі свічками, а гості почали вітати братів.

«Це був, напевно, один з найбільш незвичайних подарунків, який я коли-небудь отримував. Шкода, звичайно, що гонорару за обіцяний корпоратив не буде, але я реально щасливий! Були майже всі люди, яких я хотів бачити в цей день. Дякую кожному, хто був, кожному, хто написав мені або подзвонив. Повідомлень прийшло, м’яко кажучи, дуже багато. Вибачте, ще не всім відповів, але я в процесі. Не планував відзначати цей ювілей, але ви вирішили інакше. І я дуже вам вдячний за це»,— поділився емоціями у себе на сторінці Facebook Олександр Борисенко.

Організаторами вечірки-сюрпризу стали другі половинки BRO Borisenko Brothers — співачка Лавіка і учасниця команди «Не пам'ятаю» Київської ліги сміху Марія Івашечкіна.

Лавіка: «Хлопці їхали на роботу і зовсім не очікували, що потраплять на своє особисте свято. Ми дуже хвилювалися, щоб усе вийшло за секретно задуманим планом, і вдячні друзям, хто зміг стати його частиною».

Привітати артистів прийшли численні друзі, серед яких ведучий Андрій Чорновол і соліст групи «Пара Нормальних» Артем Мех. Найзворушливішою частиною вечірки стали відеопривітання від батьків, бабусі, дідуся й старшого брата Дмитра. Рідні братів живуть за кілька тисяч кілометрів від Києва і не змогли бути присутніми на ювілеї.

Слухайте новий танцювали трек BRO Borisenko Brothers «Адреналін»:

 

За матеріалами: прес-служби гурту