Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
13 вересня 2017

Володар «Греммі» Chance the Rapper відповідатиме в суді через імовірне порушення авторських прав

На 24-річнчого артиста позвався творець джазової пісні.

Композитор Абдул Мухаммад Алі, раніше відомий як Ерік П. Сандерс, звинуватив чиказького репера у присвоєнні частини його композиції. За словами позивача, який учора надіслав юридичні папери служителям Феміди, неправомірно взяте колега використав у треку «Windows» зі свого дебютного мікстейпа «10 Day».

Мухаммад стверджує, що пісня містить уривок написаного ним для Лонні Лістона Сміта аудіотвору «Bridge Through Time». Композитор вперше зареєстрував авторські права на трек у 1979 році. Він просить федерального суддю наказати Черсові, або будь-кому, хто з ним співпрацює, зупинити копіювання, розповсюдження, виконання, продаж, або угоди про продаж пісні «Windows».

У восьмисторінковому позові Мухаммад написав, що ніколи не давав Ченсові дозвіл на використання семплу. Він, мовляв, уперше дізнався про «Windows» у квітні, а в травні звернувся до менеджерів репера, щоб «припинити подальше порушення авторських прав». Одначе відповіді так і не отримав.

Хоч пісня й представлена в безкоштовному мікстейпі, вона «була популярною та допомогла Ченсовій кар’єрі – породила концерти, продаж квитків і мерчу, а також посприяла іншим джерелам доходу», ідеться в скарзі.

 

За матеріалами: aceshowbiz.com