Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
13 вересня 2017

Гурт ABBA повертається на сцену

2019 року колектив улаштує гастролі.

Учасники легендарного поп-квартету розбіглися 1982 року й відтоді не возз’єднувалися. Хоч цього так чекали легіони шанувальників по всьому світу. Але тепер Бенні Андерссон дав фанам свого гурту надію. Він повідомив про підготовку віртуального проекту.

«Ми бачимося, ми дещо зробили, і тепер ми готуємо свій проект», – розповів продюсер шведській газеті «Expressen».

Як повідомляють, ідеться про шоу-програму ABBA. На ній задіюватимуть технологію, аналогічну тій, що використали на фестивалі «Coachella» 2012 року, коли «оживили» на сцені Тупака Шакура. Тож глядачі одночасно спостерігатимуть за виступом живих музикантів і голограм.

«На те, щоб оцифрувати обличчя, знадобиться деякий час. Весело задіювати розвинуті технології. Це буде цікаво», – додав Андерссон.

Захоплива для шанувальників ABBA новина виринула після анонсу про виставку в Лондоні, що буде присвячена квартету. Подію назвали «ABBA: Super Troupers». На ній фани зможуть не тільки ознайомитися з предметами, пов’язаними з колективом. Експозиція включатиме репліки приміщень, які стали ключовими для шведського гурту. Зокрема відвідувачі зможуть зазирнути в копію готельного номера, у котрому учасники ABBA перебували під час свого тріумфу на «Євробаченні» 1974 року.

За матеріалами: nme.com