Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: представники гурту
13 вересня 2017

Гурт MARU видав альбом із лаконічною назвою «1»

CD-версії платівки не знайти, однак свої колекції зможуть поповнити шанувальники вінілу.

До студійника, який колектив видав у розширеному складі, потрапило дванадцять композицій. Шість англомовних, і ще стільки ж – українськомовних. Саундпродюсером альбому став співзасновник колективу Денис Дудко. Це його перша робота з музикою такого напряму. До цього Денис приготував два джазові проекти.

Створення студійника тривало півтора місяця на кількох київських студіях. Музиканти свідомо відмовилися від формату CD: ознайомитися з виданим матеріалом можна виключно на вінілі та в цифровому варіанті. Учасники MARU також твердо вирішили, що першим потрібно видавати лонгплей, а не міні-диски.

Рішення, які приймали під час запису, часом були оригінальними та несподіваними. Наприклад, щоб кінцівка пісні «Там де було» звучала грандіозніше, запросили жіночий хор, а короткі глухі звуки в пісні «Було» – це стук по порожній скляній пляшці від води, яку одного спекотного дня приніс до студії барабанщик Денис Глінін.

Іще Денис Дудко розповів про запис альбому: «Мені було дуже цікаво працювати над цією платівкою, бо вперше це був повністю той альбом, у якому ми відчували абсолютну свободу творчості. Особисто я навіть не впевнений, чи зміг би вкласти в чужу музику таку пристрасть. Ніколи раніше не любив працювати в студії, а тут я раптово почав отримувати величезне задоволення».

Музиканти гурту відверто зазначили, що під час роботи їх ніхто обмежував і була можливість використовувати свій творчий потенціал на повну. Тому й пісні видалися дуже різними. 

До «1» також потрапили сингли «Sparks» і «With You», які колектив видав іще в форматі дуету.

Концертна презентація платівки запланована в Києві на 2 листопада.

За матеріалами: представники гурту