Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою гурту
10 жовтня 2017

Група Pianoбой представила новий сингл «Полуничне небо»

Автором слів і музики традиційно виступив Дмитро Шуров.

Неймовірно ніжна і чуттєва пісня народилася, за словами Дмитра, в стані безмежної любові, у момент повного емоційного спокою та дзену.

Дмитро Шуров: «Така любов живе в кожній людині, але для того, щоб вивільнити її, потрібен ключ — друга людина, з якою ви створюєте спільний всесвіт, набагато більш потужний, ніж той, на який ви здатні окремо. “Полуничне Небо” про жінку, яка є для мене ключем до “кращого мене”».

Пісня народилася на сходинках поїзда, який мчав через гори Шрі-Ланки у вечірньому сонці під час однієї з подорожей разом із сім’єю. На думку Дмитра Шурова, композиція відмінно б звучала під одну гітару. Однак у процесі створення він вирішив, що ця робота має грати всіма музичними фарбами.

Дмитро Шуров: «Створюючи “Полуничне небо”, я мислив як художник — уявляв собі полотно, на якому буду малювати свою Любов, і ні в чому себе не обмежував. Тому в ній дивним чином змогли ужитися разом і українські цимбали, й індійський сітар, і рок-група Pianoбой, і естрадно-симфонічний оркестр, і м'який вокал, і хорт піаніно».

Пісня записувалася і зводилася протягом трьох місяців в чотирьох різних студіях, а всього в ній взяли участь понад 50 осіб. Днями було опубліковано відео, в якому показувався процес створення майбутнього хіта:

 

 

Дмитро Шуров: «Я вважаю “Полуничне небо” найдобрішою, найромантичнішою та найзатишнішою з усіх моїх пісень. Однозначно, це новий рівень для Pianoбой. До того ж, це перший сингл з повноформатного нового альбому, який ми зараз записуємо і готуємо до виходу 2018 року. А вже на 17 жовтня запланований вихід кліпу на “Полуничне небо”».

 

 

За матеріалами: прес-служби гурту