Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співака
10 жовтня 2017

Ivan NAVI побився за любов Марії Яремчук

У новому кліпі «Хімія» артист поєднав дві свої пристрасті — бокс і музику.

Ivan NAVI презентував кліп на пісню "Хімія", в якому реалізував давню мрію — повернувся на ринг, адже в юності професійно займався боксом. Головною героїнею нової відеороботи стала українська співачка Марія Яремчук, яка також взяла участь і в записі треку. Свій фрагмент в пісні артистка начитала в стилі реп.

Ivan NAVI: «Марія додала пісні “Хімія” особливого шарму. Дуже круто, що ми опинились на одній музичній хвилі і зробили цей feat! З нею було надзвичайно легко і приємно долати весь знімальний марафон кліпу. Зйомки тривали довго, і за весь знімальний процес у нас було не більше однієї години на відпочинок. Навіть попри те, що на ринг виходив я, для мене справжнім бійцем тих двох днів була Марія. За сценарієм вона брала участь практично у всіх знімальних сценах, а коли мала вільні кілька хвилин, поверталась на майданчик і просто підтримувала зі сторони. Це додавало сил на рингу. За дівчат мені битися не вперше, тому вийшло все максимально по-справжньому». 

У центрі сюжету відеороботи — класичний любовний трикутник. Двоє друзів-боксерів закохані в одну дівчину — героїню Марії Яремчук, і щоб її завоювати, вони сходяться в бою на рингу. Ivan NAVI так вжився в роль, що після знімань боксерського поєдинку обличчя і тіло співака було покрито справжніми синцями і кров'ю.

 

 

Марія Яремчук: «Іван — надзвичайно позитивний хлопець і талановитий виконавець, який сьогодні демонструє динамічний музичний розвиток. Саме тому я погодилася на feat з ним. Почувши пісню вперше, відчула себе старшокласницею, і, власне, її і зіграла в кліпі. На знімальному майданчику ми постійно жартували і сміялися, що навіть не помітили як промайнули дві доби».

Спеціально для кліпу «Хімія» режисери Діма Маніфест і Дмитро Шмурак з Manifest Production побудували п’ять локацій на двох платформах на території кіностудії ім. О. Довженка: боксерський ринг, парк, баскетбольний майданчик і дві кімнати героїв. Поки знімали на одній — іншу готували до нових сцен. Іван протягом двох місяців готувався до знімання в спарингах з професійними боксерами, а також спеціально для кліпу схуд на сім кілограмів. Знімання відеороботи тривало 37 годин нон-стоп.

За матеріалами: прес-служби співака