Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 жовтня 2017

Гурт U2 поступився музикою заради спорту

Артисти відклали свій концерт у Буенос-Айресі, щоб фани змогли переглянути кваліфікацію чемпіонату світу з футболу.

Учасники колективу завітали до Буенос-Айреса в межах свого туру «The Joshua Tree». Їхній виступ відбувся вчора, 10 жовтня, щоправда з затримкою. І пов’язана вона була не з непунктуальністю музикантів, а з піклуванням про шанувальників.

Аргентина спортивно зіштовхнулася з Еквадором, і щоб здобути право на участь у мундіалі наступного року, її футболістам треба було перемогти. Так і сталося: результат матчу завершився з рахунком 1:3 на користь аргентинців.

За словами організаторів, ірландський гурт, гастролі котрого охоплюють і країни Південної Америки, погодився посунути час виступу майже на дві години. Глядачі концерту могли спостерігати за матчем, котрий транслювали на чотирьох великих екранах стадіону «Ла Плата». Саме на цій арені згодом відбулося музичне шоу.

Іще перед спортивною подією та рок-концертом продюсер Даніель Ґрінбанк зазначив у коментарі для аргентинської газети «La Nacion»: «Чи можете ви уявити, яким піднесеним буде концерт, якщо Аргентина переможе? А якщо ми програємо, то завдяки чудовому шоу принаймні зможемо позбутися гіркоти. Будь-який варіант має бути виграшним».

Підтримати U2 під час шоу зголосився Ноель Ґаллагер. Гітарист нещодавно назвав свою підтримку гурту «найвеселішою» з тих, що він знає.

А от якби матч був пов’язаний із виступом The Rolling Stones, то його б могли сприйняти не так веселково. Як відомо, сусіди аргентинців бразильці пов’язують футбольні програші з Міком Джаґґером.

За матеріалами: nme.com