Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 жовтня 2017

Слухайте трек «Pills» від St Vincent, записаний із Карою Делевінь

Пісня включена до її нового альбому «MASSEDUCTION». 

St Vincent поділилася синглом під назвою «Pills», до створення котрого долучилася модель й акторка Кара Делевінь. Композиція потрапила до майбутнього шостого студійника виконавиці «MASSEDUCTION», котрий прибуде після її однойменного запису й «Альбомом року» 2014 за версією «NME».

Жвавий трек можна прослухати нижче.

St Vincent, справжнє ім’я котрої Енні Кларк, написала пісню з учасником Bleachers Джеком Антоноффом. Також звучання саксофона для композиії забезпечив Камазі Вашинґтон, а продашином зайнявся продюсер Кендріка Ламара Sounwave. Іще в аудіотворі звучать голоси Кари Делевінь та співачки на ім’я Дженні Льюїс.

Нещодавно Кларк розповіла про стосунки з Делевінь:

«Я завжди носила свої записи з собою. Я маю на увазі, що завжди писатиму про своє життя. Раніше я вдавалася до цього дещо поверховіше. Але нині це відбувається, як мимовільний рефлекс. Я живу, і роблю нотатки про те, що відбувається, і повсякчас стараюся з цього зробити пісню. Але це, звісно, не значить, що в кожній пісні викладена буквальна правда. Це не так. Однак я можу писати тільки про своє життя, і це – побачення з Карою – було значною частиною мого життя. Я б не перешкоджала цьому, бо мої пісні можуть наповнитися додатковим матеріалом. Люди можуть відшукати в них те, що захочуть, і знаєте що? Що б вони в них не знайшли, вони матимуть рацію. І в той же час вони геть помилятимуться».

«MASSEDUCTION» прибуде цієї п’ятниці, 13 жовтня. Раніше St Vincent представила сингли «New York» і «Los Ageless».

За матеріалами: nme.com