Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 жовтня 2017

Гурт The Rolling Stones повідомив про новий альбом «On Air» і поділився рідкісною версією пісні «Come On»

Музиканти налаштовані на видання раніше нечутих радіосесій шістдесятих років.

Учасники Rolling Stones виклали рідкісну радіосесію свого дебютного синглу «Come On». Запис було здійснено 1963 року для «Saturday Club» на «BBC». Трек потрапить до майбутнього подвійного альбому гурту «On Air», реліз котрого запланований на грудень.

До платівки також залучать інші старі композиції, записані під час сесії. Усього диск включатиме вісім раніше нечутих треків, котрі бенд ніколи не включав до альбомів чи синглів.

Пісні транслювали під час тривалих радіопрограм – «Top Gear», «Saturday Club» і «The Joe Loss Pop Show» із 1963 по 1965 рік. І, як засвідчує ця версія «Come On», гурт Rolling Stones відхилився від офіційного варіанту композиції, щоб продемонструвати своє чиказьке блюзове коріння. Ви почуєте більше гармоніки Браяна Джонса та гітари Кіта Річардса поряд із помітно вираженішими бек-вокалами Браяна та Білла Ваймана.

В оголошенні гурту зазначено: «Щоб відродити дух пісень, який вони мали під час перших виконань, записи піддали процесу, що зветься "розмежуванням аудіоджерел", і який включає переміксування транскрипцій та дозволяє інженерам на "Abbey Road" отримати доступ до оригінальних інструментів і голосів у кожному треку, тож вони можуть бути перебудовані, перебалансовані та реміксовані для досягнення більш повного, об'ємного звучання».

Альбом прибув незабаром після релізу книжки «The Rolling Stones On Air», у котрій задокументовано історію гурту шляхом аналізу появ членів колективу на радіо та телебаченні, і яка також засвідчує майже безперервну роботу виконавців.

Усього до очікуваного видання включили 32 треки (18 – до першого диску, 14 – до другого).

За матеріалами: gigwise.com