Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
12 жовтня 2017

Тейлор Свіфт завітала до будинку шанувальниці та запустила соціальний додаток

Інтерактивна взаємодія артистки з аудиторією триває.

Тейлор Свіфт, безумовно, знає, у який спосіб найкраще зацікавлювати фанів. Виконавиця «Look What You Made Me Do» зв’язалася з англійською шанувальницею Ларою під час лайвстриму в Інстаграмі. Було це минулого тижня. Дівчина була приємно шокована. Але найбільша та найприємніша несподіванка, яку може влаштувати Тей, – це не онлайн-спілкування.

@tellytubbytaylor @cranberrytaylor HUGE CREDS TO ROBERT FOR SCREEN RECORDING MY REACTION!!!❤️❤️THIS IS SO HILARIOUS SKNNNNDNSNS !! @taylorswift @taylorswift

Допис, поширений lara ♡t+l+y+e~#1 hygtg stan☔︎ (@laraheartstaylor)

«Минулого четверга до мене звернулися представники Тейлор. Вони сказали, що виконавиця надішле мені пакет. Я так удячна Тейлор Елісон Свіфт», – написала шанувальниця в інстаграм-пості. Але який був подив Лари, коли у двері постукав не кур’єр, а сама переможниця «Греммі» Вона особисто доставила пакунок, заповнений мерчем «Reputation».

Лара розмістила знімки та відео, котрими зафіксувала радісну зустріч із кумиром.

 

WHAT THE FUCK SHDNDN SHES SEEN ALL MT PICTUEES NSNNSNDNSMMDDMDMMDMSMSMSMDMDMDMMsm I MEAN STORY WHAT THENENDJSJDJDNNDNDMDMDMDMDMDMMD

Допис, поширений lara ♡t+l+y+e~#1 hygtg stan☔︎ (@laraheartstaylor)

Тейлор завжди хоче зацікавлювати шанувальників, тож нещодавно вона повідомила про новий соціальний додаток «The Swift Life». Він дозволятиме фанам взаємодіяти зі співачкою посередництвом тексту та емодзі-стикерів, названих «Taymojis».

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Taylor Swift