Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
12 жовтня 2017

До 25-ї річниці фільму «Охоронець» представлять невидані пісні Вітні Г’юстон

Ідеться про записи соул-діви з 1993 по 1995 рік, альтернативну версію «I’m Every Woman» і чимало іншого.

Проминула чверть століття відтоді, як видали збірку «The Bodyguard: Original Soundtrack», і, схоже, правовласники планують пишно відзначити річницю найпопулярнішого саундтреку всіх часів. «ET Online» повідомляє, що лейбл, разом із розпорядниками майна Вітні Г’юстон представлять невидані записи в альбомі під назвою «Whitney Houston – I wish You Love: More From The Bodyguard». Реліз має відбутися 17 листопада.

Невидані живі та студійні записи, підготовані під час гастролей артистки «The Bodyguard Tour» із 1993 по 1995 рік, включені до трекліста. Також до збірки мають додати альтернативну версію «I’m Every Woman» й інші альтернативні версії композицій із оригінального альбому.

На додаток, готель у якому за показаним у фільмі Вітні виконала «I Will Always Love You» і «Have Nothing», улаштує 4 листопада єдину вечірку-присвяту, під час котрої відбудуться прослуховування, показ фільму та спеціальні заходи.

А 26 серпня вже показували документальну стрічку «Вітні: Чи можу я бути собою». У фільмі зобразили творчу подорож соул-діви, котра стала однією з найвідоміших в історії виконавиць, її наркотичну залежність, привабливість та трагічну смерть у 49 років.

Керівник фільму Нік Брумфілд зазначив, що під час роботи над кіно на його очі наверталися сльози: «Ми хотіли розповісти історію з її точки зору. І коли до цього дійшло... я помітив, що плачу. Я міг відчути дух Вітні».

Семиразову лауреатку премії «Греммі» знайшли без ознак життя у ванні готелю в Беверлі-Гіллз 11 лютого 2012 року. Коронер зазначив, що вона випадково потонула. Чинниками смерті стали хвороба серця та вжитий кокаїн. 19 лютого легенду поховали в Нью-Джерсі. А пізніше, 26 липня 2015-го, померла і її єдина донька Боббі Крістіна Браун.

За матеріалами: aceshowbiz.comй