Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
20 жовтня 2017

Леді Ґаґа створює наступний альбом із продюсером «Born This Way» – діджеєм White Shadow

Співачка повернулася до студії після шпиталізації.

Підбадьортеся, маленькі монстри! Леді Ґаґа може незабаром видати свій шостий студійний альбом. Після нещодавнього перебування в медзакладі, через яке вона відклала європейські концерти, виконавиця «Born The Way» уже повернулася до студії. Там вона працює з DJ White Shadow.

Днями Леді Ґаґа виклала в Інстаграмі серію знімків. На одному з зображень вона стоїть перед звукопоглинальною стіною. А на ще одній світлині демонструє свою чорну дизайнерську сорочку з одним рукавом. Іще виконавиця поділилася зображенням із DJ White Shadow.

Music or whatever.

Допис, поширений xoxo, Gaga (@ladygaga)

 

Juan Vidal. Fashuns in the studio. #ladygaga #fashion #juanvidal and some very exciting accessories. Headband by @joannehynes

Допис, поширений xoxo, Gaga (@ladygaga)

 

Haus of Gaga stuntin

Допис, поширений xoxo, Gaga (@ladygaga)

Побачені знімки пробудили в публіки інтерес до нової музики улюблениці. Чимало з них залишило коментарі на кшталт «У неймовірному захваті від цього... Не можу дочекатися миті, коли почую, що ви записали. Любою вас!», «Схоже, Ґаґа з хвацькою поп-музикою повертається».

Артистку доправили до лікарні у вересні. Вона була змушена скасувати концерт у Бразилії. Тоді знаменитість написала в соцмережі: «Бразиліє, я спустошена через те, що не надто добре почуваюся для виступу в Ріо. Я б зробила для вас усе, але маю подбати про своє тіло. Прошу вас поставитися до цього з розумінням, і обіцяю, що скоро повернуся, та виконаю для вас концерт».

Скидається на те, що здоров’я виконавиці поліпшується, оскільки її помітили за розвагами в Портленді під час перерви в турі. Першими її там помітили представники місцевої студентської газети «Vanguard». Також артистку заскочили за розмовою з шанувальниками в італійському ресторані.

За матеріалами: aceshowbiz.com