Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
31 жовтня 2017

Гаррі Стайлс зупинив концерт, щоб допомогти потерпілій від панічної атаки шанувальниці

Шоу артиста відбулося в Лондоні.

23-річний учасник One Direction був змушений перервати свій недільний концерт, коли виконував пісню «Just a little Bit of Your Heart», написану для Аріани Ґранде. На відео, опублікованому в Твіттері, видно, як артист припинив співати, щоб звернути увагу на шанувальницю. «Усім добре? Ви досі зі мною? Чи не хочете ви їй допомогти? Чи не могли б ви дати їй трохи простору? Зачекайте трохи, ми покличемо на допомогу», – мовив артист.

Глядачка, яка в Твіттері постить під нікнеймом @alienwhiteside, пізніше підтвердила, що вона отримала медичну допомогу після сильної панічної атаки.

«Гаррі Стайлс зупинив своє шоу, бо мені стало зле, а потім простежив, доки мене не провели через бар’єр, – написала вона. – Це була одна з найжахливіших панічних атак, які зі мною коли-небудь траплялися. Навіть медики злякалися стану, в якому я була».

Іще шанувальниця звернулася до співака та його концертної команди: «Я така вдячна за те, що Гаррі має таке чисте серце, і що він зупинив шоу, щоб охорона допомогла мені».

Окрім цього вона додала, що засмучена, позаяк проґавила половину шоу, але в той же час отримала квиток на шоу виконавця «Sign of the Times» наступного вечора, 30 жовтня.

Перед концертом добросердний виконавець пригощав палких шанувальників піцою та гарячим шоколадом. Ті два дні перебували біля концертного майданчика, щоб зайняти найкращі місця.

Усім членам One Direction випала нагода посвяткувати в неділю, 29 жовтня, оскільки сольний альбом Найла Горана «Flicker» дебютував на вершині американського чарту «Billboard 200». Гаррі та Зейн Малік уже мають у списку своїх регалій цей пункт, тож бойзбенд прирівняли до Beatles – донедавна єдиного гурту, три колишні чи дійсні члени котрого досягли зі своїми альбомами вищезгаданої першої позиції.

За матеріалами: music-news.com