Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
8 листопада 2017

Після жорсткої критики ненависників Мерая Кері лягла під ніж

Артистці оперували шлунок.

Мерая Кері приголомшила публіку стрункою комплекцією, коли нещодавно з’явилася в «Китайському театрі TCL» у Голлівуді. Повідомляють, що минулого місяця, слідом за жорсткою критикою її попередньої фізичної форми, вона здійснила операцію на шлунку. Переможниця «Греммі» лягла під ніж провідного хірурга Беверлі-Гіллз, повідомляє «Page Six».

«Мерая пройшла цю процедуру близько місяця тому», – розповіло джерело про недавню операцію на травному органі зірки. – Вона вже помічає хороші результати й почувається значно краще».

Хітмейкерка «Touch My Body», пишуть, наважилася на операцію після того, як її самооцінка «геть занизилася» через масу тіла. Крім того, тоді вона, нібито, ще більше погладшала.

Процедура зі зменшення шлунку дозволила виконавиці менше їсти і швидше почуватися ситою.

«Мерая Кері завжди пишалася своїми формами, але цього літа, коли її резиденство в Лас-Вегасі закінчилося, вона вирушила на гастролі з Лайонелом Річі. Тоді вона помітила, то танцювати стало важче», – стверджує джерело. – Боді-шеймери просто засипали її критикою в мережі».

Інсайдер раніше поділився з «Entertainment Tonight»: «Вона завжди зважується і це засмучує її. Вона живе з запереченням цього. Із її одягу навіть від’єднали бирки з розмірами, аби вони їй не траплялися на очі».

Одначе нині, коли зірка дещо втратила вагу, вона, кажуть, «відчула себе значно ліпше». Джерело продовжило: «Це для неї – новий початок».

Значно схудла Мерая і 2011 року. Дівчина Браяна Танаки позбулася тридцяти двох кілограмів, коли народила близнят Макса та Монро, яких поділяє з колишнім чоловіком Ніком Кенноном.

За матеріалами: aceshowbiz.com