Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
9 листопада 2017

The Weeknd після розриву з Селеною Ґомез повернувся до Белли Гадід

Хітмейкер «Starboy», як повідомляють, хоче зустрітися та поговорити з моделлю.

Чи залишилися в The Weeknd’а почуття до Белли Гадід? Якщо нова звістка «HollywoodLife.com» правдива, 27-річний канадець намагається відновити стосунки з 21-річною моделлю «Вікторіа Сікрет» після того, як добіг кінця його роман із Селеною Ґомез.

Веблоїд заявляє, що The Weeknd завзято сприяв зустрічі та розмові з Беллою, із котрою він зустрічався близько двох років перед стосунками з Селеною. Посилаючись на так зване джерело, на сайті про знаменитостей зазначили: артист намагається підігріти взаємини з Гадід.

«Не обов’язково йдеться саме про постійні побачення, оскільки його нинішнім пріоритетом є відновлення дружби з нею. Він постарався дістатися до неї, навіть попросив деяких спільних із нею друзів, щоб ті посприяти його з нею розмові. Наразі в нього перерва в турі, тож він сподівається на побачення», – каже інсайдер.

У The Weeknd’а та Белли чимало спільних друзів, тож усім було б значно легше, якби вони відновили гарні стосунки. Джерело стверджує, що для виконавця «Starboy», «вона все ще гаряча, тож він може просто розігрувати дружбу, щоб повернути її».

Колишня парочка почала зустрічатися на початку 2015-го. Вони вперше побачилися в квітні на «Коачелі», а потім дебютували як пара в лютому 2016-го на червоному килимі «Grammy Awards». Проте вже торішнього листопада парочка розбіглася, нібито через несумісність робочих розкладів.

Із Селеною The Weeknd почав зустрічатися в січні поточного року. Виконавець «I Feel It Coming» і 25-річна колега з’їхалися жити разом у вересні в Гринвіч-Віллидж, що в Нью-Йорку. Вони порвали наступного місяця після того, як виконавиця «Wolves» возз’єдналася з колишнім хлопцем Джастіном Бібером, із котрим то крутила, то припиняла роман із 2010 по 2014 рік.

За матеріалами: aceshowbiz.com