Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
9 листопада 2017

Емінем виклав тизер композиції «Walk on Water», що може стати лід-треком його майбутнього альбому

Детройтський репер запостив в Інстаграмі знімок нотатки з назвою пісні.

Таємнича публікація репера з’явилася на фотохостингу вчора, 8 листопада. На аркуші видніється логотип «Revival», який може бути назвою довгоочікуваного альбому. Трохи нижче в записці читаємо написи «Walk on Water» і «Take as needed». Аркуш також містить вказані внизу номер телефону та адресу веб-сайту. Зображення наштовхнуло шанувальників на думку, що «Walk on Water» може бути лід-треком його майбутнього альбому.

Чутка про те, що черговий лонгплей Емінема називатиметься «Revival» виринула після того, як його менеджер Пол Розенберґ запостив в Інстаграмі 25 жовтня знімок того, як він тримає «Trial by Fire» Yelawolf’а (платівка протеже Емінема). Він підписав світлину: «Дивіться, що сьогодні прибуло в офіс Шейді! "Trial By Fire" Yelawolf’а прибуде цієї п’ятниці, 27 жовтня».

Look what arrived at the Shady offices today! @Yelawolf TRIAL BY FIRE comes out this Friday 10/27! #cdbaby

Допис, поширений Paul Rosenberg (@rosenberg)

Проте альбом видався не тим, що привернуло головну увагу людей. Важливішою стала велетенська реклама препарату під назвою «Revival», яка виднілася на стіні будівлі позаду.

Фани запідозрили, що тут є якийсь натяк, оскільки помітили в пості літеру «Е», що слугує підписом Емінема. Якщо альбом дійсно називатиметься «Revival», то він слідуватиме за попередніми дисками репера «Relapse» і «Recovery».

Окрім розпалення здогадок про свій новий альбом, 45-річний репер іще повідомив, що він стане музичним гостем на телепрограмі «Saturday Night Live». Там йому складуть компанію Chance The Rapper, котрий має бути ведучим. Імовірно, Ем виконає на шоу нову пісню. Епізод з’явиться на американському телебаченні 18 листопада. Це буде сьома поява виконавця на програмі. Востаннє він там був 2013, коли виконав «Berzerk» і «Survival».

Емінем також представив набір товарів, що базуються на його хіті «Stan». Мерч включає білі гуді, футболки та картузи.

За матеріалами: aceshowbiz.com