Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 листопада 2017

Тейлор Свіфт представила трек «New Year's Day» і кліп на нього

У трихвилинному ролику 27-річна виконавиця грає у своїй кімнаті зі свічками на піаніно.

Тейлор Свіфт оприлюднила ще один раніше нечутий трек із альбому «Reputation» під назвою «New Year's Day». Екранізацію пісні глядачі побачили під час програми «Scandal» 9 листопада, напередодні прем’єри довгоочікуваного альбому.

У відео Тейлор, убрана в просту чорну сорочку, співає та грає на піаніно. Знімання відбулися в її кімнаті зі свічками в будинку на Род-Айленді. У кліпі також можна побачити групу фанів, що оточили виконавицю. Існує ймовірність того, що музичний ролик зняли під час таємного прослуховування платівки на Род-Айленді.

Поява Тейлор на телепрограмі була підтверджена незабаром після релізу четвертого треку з альбому – «Call It What You Want» Лана Сперсер під час «Good Morning America» здійснила анонс. Вона повідомила: «Пам’ятайте: між 21:00 та 22:00 Тейлор виконає раніше нечуту пісню з нового альбому Reputation».

«Reputation» має дістатися слухачам уже сьогодні. Перед релізом Твіттер принагідно випустив емодзі альбому. Співачка, звісно, була першою з тих хто його використав. Вона запостила три світлини, у коментарях до котрих використала ці нові усміхайлики. «Чекаємо на #reputation», – видніється під одним зі самознімків, на якому співачка зображена зі своєю кішкою Мередіт.

Альбом іще не з’явився, та лейбл Тейлор «Big Machine» прогнозує платівці успіх. Інсайдер із компанії розповів «Billboard» що за перший тиждень вони розраховують збути два мільйони копій студійника. Про такий прогноз стало відомо після звістки про показники передзамовлень альбому. Вони перетнули позначку в чотириста тисяч. Інсайдер також додав, що лише на Айтюнсі загальна кількість попередніх замовлень сягнула двохсот тисяч.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Taylor Swift