Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 листопада 2017

Брата Нікі Мінаж визнали винуватим у зґвалтуванні одинадцятирічної падчерки

Джейлані Маража засудили за сексуальні напади на неповнолітню доньку жінки, із якою він одружився 2015 року.

38-річного брата Нікі Мінаж засудили за зґвалтування. Це сталося після тритижневого судового розгляду, у якому пролунали жаскі свідчення жертви. Присяжні перемовлялися понад два дні, і зрештою чоловіка визнали винним у сексуальному насиллі стосовно своєї падчерки.

Джейлані тримався стоїчно. Він не показував жодних емоцій, коли 9 листопада в суді Лонг-Айленду лунав вирок. Братові Мінаж висунули звинувачення в хижацькому сексуальному нападі на дитину і в загрозі її добробуту. Він проведе у в’язниці п’ятнадцять років.

Джейлані заарештували 1 грудня 2015-го. Стверджували, що він неодноразово знущався зі своєї падчерки, котрій тоді ще було одинадцять. Він уперше напав на неї в квітні 2015-го – за чотири місяці до того, як одружився з її матір’ю. Витрати на весілля, що становили тридцять тисяч доларів, сплатила знаменита сестра нареченого.

Маража, як заявили, ґвалтував дівчинку чотири рази на тиждень, а іноді й двічі на день, коли вони були вдома. Нині чотирнадцятирічна падчерка зазначила, що шляхом побиття він її змушував до неприродного інтиму та залякував, щоб та нікому нічого не розповідала. До відповідальності чоловіка притягнули після того, як про побачене насилля розповів молодший брат постраждалої.

Нікі Мінаж, котра два роки тому сплатила за брата заставу в розмірі ста тисяч доларів, не свідчила під час суду попри численні заяви про його злочин.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Nicki Minaj