Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 листопада 2017

Бейонсе судиться з підприємцями, назва торгової марки котрих нагадує назву її власної

Юридичне протистояння стосується брендового одягу.

Виконавиця «Sweet Dreams» розпочала онлайн-продаж власної колекції вбрання під брендом «Ivy Park» 14 квітня 2016 року. Того ж дня компанія «47/72 Inc.» подала заявку на створення торговельної марки «Poison Ivy Park».

Згідно з базою даних товарних знаків США, керівники компанії запланували використовувати торгову марку для продажу в інтернет-крамниці футболок, гуді, світшотів, комбінезонів для немовлят, кейсів для мобільних, постерів, сумок тощо.

Команда юристів Бейонсе виступає проти цього. Правозахисники стверджують, що назва бренду вельми схожа з назвою бренду дружини Джея Зі, а це може зашкодити репутації співачки, а також збити з пантелику клієнтів. Скарги викладено в документах, які оприлюднив ресурс «The Blast».

Відповідачі ж зазначили, що назва їхньої компанії відрізняється завдяки додатковому слову «Poison», тому плутанини, мовляв, не повинно бути.

Юридичні суперечки тривали кілька місяців, аж доки адвокати Бейонсе не звинуватили представників компанії-відповідача в небажанні надавати електронкою необхідні документи. Керівник останньої Майк Лінк нібито зазначив, що не може так швидко реагувати на запити, і що потребує більше часу на пересилання, оскільки в нього депресія. Адвокати виконавиці вважають, чоловік просто виправдовується, а представлені ним результати медичного огляду несправжні.

За даними «The Blast», представники «47/72 Inc.» також невдало намагалися оформити товарний знак «Let It Go», натхненний хітовою піснею з мультфільму «Крижане серце» кіностудії «Дісней», а ще хотіли задля власної вигоди використати слово «Swiftie» (так називаються шанувальники Тейлор Свіфт) і «99 Problems» – ім’я пісні чоловіка Бей Джея Зі.

За матеріалами: music-news.com