Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 листопада 2017

Гаррі Стайлс оприлюднив епічну боротьбу харчами

У мережі можна переглянути його свіжий кліп на пісню «Kiwi».

Учасник One Direction здійснив прем’єру музичного ролика на підтримку свого нового синглу «Kiwi». У кліпі зображена група дітей, котрі влаштовують баталію їжею у школі. Зрештою до них приєднується і Гаррі.

Пісня «Kiwi» потрапила до альбому Гаррі Стайлса, що названий його ім’ям. Подейкують, у ній ідеться про британську модель Джорджію Флавер, із якою виконавець був романтично пов’язаний у минулому.

Коли шанувальники вперше почули композицію, то почалися розмови про те, що якась із його обраниць, можливо, чекає від нього дитину. Оскільки саме про це Гаррі співає в одному з фрагментів треку.

Також говорили, що інша пісня співака «Two Ghosts» присвячена його колишній зірковій пасії Тейлор Свіфт. Ішлося про трек «Two Ghosts», у котрому він влаштував опис дівчини, що вельми схожа на вищезгадану кантрі-поп-виконавицю.

«Harry Styles» – перши дебютний альбом артиста, який він представив під час творчої перерви свого гурту. Та триває з 2015-го, коли бойзбенд завершив тур. Студійник видали в травні, і тепер 23-річний артист влаштував власний світовий тур. Гастролі почалися у вересні. У дорозі співак пробуде до липня наступного року.

За матеріалами: aceshowbiz.com