Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 листопада 2017

Оголошено номінантів професійної премії M1 Music Awards 2017

Телеканал М1 оголошує список номінантів професійної премії M1 Music Awards 2017.

Номінації

Кліпмейкер:
1. Алан Бадоєв (Макс Барських — Тумани, Марія Яремчук - Ти в мені є,
ALEKSEEV - Океанами стали)
2. Леонід Колосовський (Время и Стекло - На стиле, Mozgi — Атятя,
Michelle Andrade feat. Mozgi — Amor)
3. Tanu Muino (MONATIK — Вечность, MONATIK - Vitamin D)

Продюсер:
1. Олексій Потапенко (Mozgi, Michelle Andrade, Потап и Настя, Время и
Стекло)
2. Юрій Бардаш (Бамбинтон, Quest Pistols Show, Луна)
3. Алан Бадоєв (Макс Барських, Tayanna)

Оператор-постановник:
1. Олександр Волошин  (Время и Стекло — Back2Leto)
2. Юрій Чайка  - (NIKITA LOMAKIN - Остальное не важно)
3. Володимир Шкляревський - (Марія Яремчук — Ти в мені є)

Постпродакшн:
1. HD Shot Studio  (Тіна Кароль — Перечекати)
2. A7:Television (ТІК — Емочка)
3. Alex Koval и HD Shot Studio  (Время и Стекло — Back2Leto)

Саундпродюсер:
1. Вадим Лисиця  (Время и Стекло - На стиле)
2. Макс Барських  (Макс Барських — Туманы)
3. MonatikChilibiSound  (MONATIK — Вечность)

Хореографія:
1. Руслан Махов (Время и Стекло - На стиле)
2. Денис Стульников  (MONATIK — Vitamin D)
3. Руслан Махов  (Наталья Могилевская - Я танцевала)

Монтаж:
1. Іларіон Єфремов  (Время и Стекло — Back2Leto)
2. Trent Pazl  (Марія Яремчук - Ти в мені є)
3. Tanu Muino (MONATIK - Vitamin D)

Менеджмент артиста:
1. Михайло Ясинський (Оля Полякова, Марія Яремчук, Tayanna, Макс Барських)
2. Павло Орлов   (Тіна Кароль)
3. Ірина Горова (Время и Стекло, Mozgi, Michelle Andrade)

Стиліст:
1. Соня Солтес  (Время и Стекло - На стиле)
2. Євген Кірієнко (THE HARDKISS — Lovers)
3. Соня Солтес  (Тіна Кароль — Перечекати)

Промо туру:
1. MOZGI Entertainment  (Mozgi — BIG SHOW )
2. Павло Орлов  (Тіна Кароль - Інтонації)
3. MOZGI Entertainment  (Время и Стекло – Na Stile)

Піар-менеджмент:
1. MOZGI Entertainment (Время и стекло, Mozgi, Michelle Andrade)
2. Secret Service Entertainment Agency (Оля Полякова, Макс Барських,
Марія Яремчук, Tayanna)
3. YULA (Monatik, TamerlanAlena, On I Ona)

На сцені професійної премії М1 з’являться гурти «Агонь», «Бамбинтон», переможці конкурсу #Хітконвеєр 2017 каналу М2 – гурт «LETAY» та співак ОМUТ. За діджейським пультом – чарівна DJ NANA.
Канал М1 готує і музичний сюрприз вечора.

Дивіться прямі включення в ефірі М1 22 листопада.