Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
14 листопада 2017

Ед Ширан повернувся на сцену після велосипедної аварії

Артист виступив у Сінгапурі після «депресивної» шеститижневої перерви.

Виконавець «Shape of You» не зміг виступати після перелому правого зап’ястя та пошкоджень лівого ліктя після падіння з велосипеда в жовтні. Він був змушений скасувати низку дат у межах азійської частини туру «÷». Щоб артист мав нагоду одужати, шоу перенесли на квітень 2018-го. Повернення співака на сцену відбулося в Сінгапурі. Ширан виступав там у суботу та неділю.

На відео з першого шоу видно, як Ед каже публіці, що радий відновити музичні мандри:

«Ви, може, і не знаєте, що шість тижнів тому я пошкодив руки, і це – моє перше шоу відтоді. Я маю сказати, що ніколи не потрапляв у ситуацію, коли не міг грати музику. Це були найбільш депресивні шість тижнів у моєму житті. Я радий повернутися і грати для вас музику, друзі».

Перед поверненням артист провів інтерв’ю із сінгапурським виданням, у якому розповів, що руки все ще болять, але він утішений знову виступати, навіть якщо почувається не найкраще. «Я зовсім не спав, бо жахливо переніс зміну часового поясу», – додав артист.

Коли Ед востаннє прибував у країну, він виступав для п’ятитисячної публіки. Нині співак розпродав квитки на два шоу, місцем проведення котрих став стадіон на дванадцять тисяч місць.

«Відчуття, що тут усе відбувається добре. Я в захваті. Кожен раз, коли я повертаюся в різні країни, здається, що публіка зростає і зростає, тож я дуже радий, що ми виступаємо для такої великої аудиторії», – поділився Ед.

Протягом поточного місяця 26-річний Ширан також гратиме в Куала-Лумпурі в Малайзії, Бангкоку (Таїланді) і Мумбаї (Індії), а 23 листопада завершить частину туру в Дубаї, ОАЕ. Гастролі продовжаться в березні наступного року.

За матеріалами: music-news.com
Теги: Ed Sheeran