Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
14 листопада 2017

Мел Бі відклилака запит на заборонний ордер проти колишньої няні

Раніше виконавиця зазначала, що її колишній чоловік став батьком дитини найманої працівниці.

Під час безладного розлучення зі Стівеном Белафонте колишня учасниця Spice Girls заявила, що няня на ім’я Лоррейн Джіллс завагітніла від нього. Белафонте, мовляв, закликав найману працівницю зробити аборт, коли Мел заборонила їй та її майбутній дитині жити з ними разом. Іще виконавиця стверджувала, що Белафонте і Джіллс шантажували її касетою з «полуничкою», і вона позвалася проти них обох, щоб запобігти оприлюдненню того відеозапису. 

Мел, котра також звинуватила екс-чоловіка в домашньому насильстві, вирішила справу з Белафонте минулого тижня, усього за кілька днів до судового розгляду. У понеділок, 13 листопада, суддя Марк Югас заявив у Вищому суді Лос-Анджелеса, що співачка також домовилася з Джіллс.

«У справі "Браун проти Джіллс" суд отримав інформацію про те, що вони владнали питання, у результаті чого сьогодні вранці ніхто не з’явився на засідання. Заборонний ордер стосовно домашнього насильства був скасований», – зазначено в заяві.

Щоправда Джілл ще не відкликала зустрічний позов проти Мел про наклеп.

Що ж до Белафонте, то він дуже втішений завершенням судової тяганини. Після юридичного протистояння кінопродюсер назвав себе «найщасливішим хлопцем у світі», а ще зазначив в інстаграм-відео: «Я просто задоволений, що хмара підозр стосовно домашнього насильства більше не нависає над моєю головою».

Мел Бі та Стівен Белафонте були одружені майже десять років. Артистка ініціювала розлучення в березні, після чого колишня пара узгоджувала опіку над їхньою дочкою Медісон.

За матеріалами: music-news.com