Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
1 грудня 2017

На М1 Music Awards Тіна Кароль виступить із барабанщиком Джастіна Бібера і заспіває в дуеті з NIKITA LOMAKIN

Українська співачка Тіна Кароль виступить на музичній церемонії М1 із новим складом музикантів і талановитим молодим виконавцем NIKITA LOMAKIN.

До команди української поп-діви приєднався американський барабанщик Девон Тейлор, який раніше грав із такими світовими зірками, як Justin Bieber, Rita Ora, Zendaya, Chrisette Michelle, Musiq Soulchild і багатьма іншими.

Зараз Девон Тейлор грає на всіх сольних концертах Тіни Кароль у рамках її всеукраїнського туру на підтримку альбому «Інтонації». Вчора пройшов третій поспіль сольний концерт співачки в Одеському оперному театрі, пряма трансляція з якого велася на офіційній сторінці Кароль у Facebook.

Девон Тейлор також виступить із Тіною Кароль на музичній церемонії М1, яка відбудеться в київському Палаці спорту 9 грудня.

Також повідомляється, що Тіна Кароль підтримає початківця, талановитого виконавця NIKITA LOMAKIN, виступивши із ним в дуеті. Нещодавно соціальні мережі «вибухнули» компліментами на адресу кавера Ломакіна на пісню Тіни Кароль «Дика вода». Свій запис молодий виконавець виклав у Facebook, зібравши тисячі переглядів і позитивних відгуків інтернет-користувачів.

 

Тіна Кароль вирішила підтримати молодий талант, запросивши його виступити з нею дуетом, і тим самим підтвердила, що кордонів в сучасному світі давно не існує. Завдяки соціальним мережам можна достукатися до будь-кого, якщо ти дійсно унікальний у своїй справі.

«Я не знаю, як далеко зможу зайти, але я готова зробити все можливе, щоб вселити надію новому поколінню моєї країни, що мрії та сміливість ідуть пліч-о-пліч», - сказала Тіна Кароль у своєму інтерв'ю британському музичному виданню VENTS Magazine.

Нагадаємо, всеукраїнський тур Тіни Кароль «Інтонації», який і досі триває, став найбільш масштабним за всю історію вітчизняної поп-музики. Тіна Кароль виступить у 35 містах України і дасть понад 55 сольних концертів. У Києві Тіна Кароль виступала 7 разів поспіль. А 31 грудня відбудеться восьмий сольний концерт у Національному палаці «Україна».