Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
4 грудня 2017

Ірина Білик оголошує всеукраїнський тур «Без гриму. Найкраще. Про кохання!»

Велика концертна програма – це збірка пісень, написаних співачкою в різні роки, але об'єднаних однією темою.

Ідеться про тему любові, яка, на думку Ірини, завжди об'єднує серця. Як зазначають представники виконавиці, на глядачів чекає особлива програма, адже для цього туру чимало зроблено вперше й ексклюзивно.

Спеціально підібрали геть нову команду музикантів. Родзинкою шоу стануть екзотичні музичні інструменти, які до  цього на концертах артистки ніколи не лунали.

«Я вважаю, що нині настав саме той час, коли я можу поділитися зі своєю публікою піснями, котрі давно чекали свого виходу, а також зовсім новими композиціями. Це мій скарб, який я хочу дістати зі своєї душі й показати людям. Це буде відверта розмова, діалог між мною і моїми дорогими шанувальниками, у якому я зможу поділитися найпотаємнішим, тим, що я так довго зберігала. Найголовніше – це мої пісні та мої почуття, які завжди оголені... Без гриму...», – розповіла Ірина Білик.

Все вбрання для концертів ексклюзивне, зроблене вручну. Його для співачки пошила подруга та дизайнер Катерина Шаховська.

До програми залучать відео з життя Ірини, щоб глядачі змогли зблизитися з артисткою ще більше, зануритися в душевну атмосферу й на період усього виступу відчути себе частиною величезної сім’ї. На екранах уперше виринатиме маленький син Ірини – Табріз.

Музична мандрівка співачки охопить 33 міста. Три завершальні концерти відбудуться в Києві з 11-го по 13-те квітня.

Також минулого місяця виконавиця представила свіжий кліп «Листья».

За матеріалами: прес-служби виконавиці