Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
5 грудня 2017

Гурт Linkin Park поділився потужним відеозаписом «Crawling»

У чорно-білому ролику показано покійного лідера колективу Честера Беннінґтона, котрий співає пісню посеред юрби шанувальників.

Напередодні релізу живого альбому «One More Light Live» колектив представив відеозапис виконання хітової композиції «Crawling». Кліп відображає емоційний виступ спочилого фронтмена колективу Честера Беннінґтона.

Вокаліст показаний посеред юрби. Він гучно співає й обнімається з шанувальниками, а ті йому підспівують.

«One More Light Live» дістанеться слухачам 15 грудня. До диска потрапили пісні, виконані Честером на останніх його концертах, які гурт улаштував на підтримку цьогорічної платівки «One More Light». Раніше музиканти поділилися, чому цей альбом для них настільки важливий:

«Ми присвячуємо цей живий альбом нашому братові Честеру, який наповнив "One More Light" своїм серцем. Після того, як ми завершили запис платівки, ми жартували з Честером, що влаштувавши стільки яскравих виконань у студії, він має перенести весь цей заряд на концерти. Не дивно, що він прийняв виклик. Шоу, які ми дали на початку літа 2017-го, були надзвичайними. Честер поділився з нами, що вважає цей тур найкращим із тих, які ми влаштовували».

Беннінґтон наклав на себе руки у четвер 20 липня. Незабаром після шокуючої новини артисти, включаючи одногрупників співака, висловили в  соцмережах смуток із цього приводу. «Шокований і розбитий, але це правда. Офіційне підтвердження з’явиться, як тільки ми його матимемо», – твітнув тоді Майк Шинода.

Виконавця пісні «Heavy» поховали 29 липня під час приватної панахиди в Палос Вердес, Каліфорнії. Із артистом прощалося понад двісті осіб: члени родини, одногрупники та близькі друзі.

За матеріалами: aceshowbiz.com