Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 грудня 2017

Суперфан Тейлор Свіфт обіцяє продати на аукціоні органи, щоб потрапити на шоу виконавиці

Іще він/вона планує взяти банківський кредит і здавати плазму.

Квитки на концерти в межах довгоочікуваного туру Тейлор Свіфт «Reputation» надійшли в продаж. Поки одні шанувальники скаржилися, що їхній код доступу не спрацював, іншим не сподобалася вартість квитків на шоу, яку вони вважають надто високою. Її діапазон – від 49,50 до 249,50 американських доларів.

Тим часом квитки на місця в оркестровій ямі та VIP-квитки обійдуться охочим їх придбати у 800 – 1500 зелених.

Один із суперфанів висловив свою думку з приводу таких цін у Твіттері, що йому (їй) доведеться продати всі нежиттєво необхідні органи на аукціоні: «У мене доба для того, щоб продати з молотка машину й усі органи, які мені не потрібні, на чорному ринку, пограбувати банк, узяти кредит та здати плазму».

Інший фан повідомив, що він (вона) витратив на концерт усі свої заощадження за рік. «Щойно витратив усі річні заощадження. Це буде моє четверте побачення з Телор наживо. До цього я був так далеко, що не бачив її, але тепер, @taylorswift13, я буду в оркестровій ямі 11 серпня в Атланті! Просто божевілля!», – твітнув користувач(ка).

Іще серед коментарів можна натрапити на такі: «Витратив геть усі заощадження, але це – Тейлор, тож це того варто»; «Радо придбаю за 20 доларів зарезервоване туалетне сидіння на стадіоні».

 

Попри високу вартість попит на квитки досі потужний, адже деякі шанувальники продають свої коди підтвердження на Ібеї в межах 1200 доларів. Одначе дистриб’ютор Девід Маркус зазначив у коментарі для «Billboard», що шанувальникам не варто купувати квитки в третіх осіб, оскільки це, мовляв, не спрацює.

«Я закликаю всіх не панікувати та, безумовно, не купувати ніякі кодів, – зазначив Девід і додав, що кожен код відповідає індивідуальному обліковому запису на квитковому ресурсі. – Це марна витрата грошей».

Свіфт розпочне тур 8 березня на стадіоні в Глендейлі, штат Аризона.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Taylor Swift