Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 грудня 2017

Токсикологічний звіт: у тілі Честера Беннінґтона знайшли алкоголь і екстазі

Проте після двох додаткових аналізів сечі в ній не виявили MDMA, а це значить, що лідер Linkin Park не був під впливом наркотиків, коли помер.

Через понад чотири місяці після смерті Честера Бенніґтона оприлюднили результати його розтину. На підставі документів про автопсію та токсикологію, представлених коронерами Лос-Анджелеса, коли серце співака зупинилося, він мав незначну кількість алкоголю в крові.

Ці висновки підтверджують знахідки на місці смерті виконавця. Повідомляють, що поруч із тілом артиста були скляні пляшки від пива, а також пляшка снодійного, що видається за рецептом.

Тіло рокера, котрий спочив у 41 рік, спочатку визнали «презумптивно позитивним» щодо вмісту екстазі, проте після подальших додаткових аналізів сечі препарату в ній не виявили. А це означає, що Честер не був під дією наркотику під час смерті.

Як повідомляє «The Blast», лідер Linkin Park мав «історію алкоголізму, депресії, думок про самогубство, а також попередніх спроб накласти на себе руки». Його дружина Талінда після смерті чоловіка розповіла, що «думки про самогубство переслідували його після прийому алкоголю», і що він заявляв про можливість суїциду в 2006 році. Також вдова зазначила, що Честер проходив амбулаторну програму лікування.

Бенніґтон наклав на себе руки в приватній лос-анджелеській резиденції в липні – через два місяці після того, як те саме здійснив його близький друг і лідер Audioslave Кріс Корнелл. У день самогубства Кріса Честер розмістив у Твіттері відкритий лист, у якому читаємо: «Не можу уявити світ без тебе в ньому». Тіло Честера знайшли 20 липня. Ця дата могла стати 53-ім днем народження Кріса. Поховали лідера Linkin Park 29 липня.

За матеріалами: aceshowbiz.com