Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 грудня 2017

Джастін Бібер виклав солодкий пост для батька: «Люблю тебе завжди та назавжди, татку»

На знімкові виконавець «Love Yourself» прямує з татом униз по вулиці.

Джастін Бібер хоче переконатися, що його батько знає про його почуття. Виконавець «Despacito» присвятив татові Джеремі солодку публікацію в Інстаграмі. Там він виклав світлину прогулянки з батьком. Зображені вони зі спини. «Я люблю більше дізнаватися про свого батька», − зазначив 23-рійний артист.

«Мені подобається долати складні події, щоб досягнути хороших подій, − продовжив Джастін. − Взаємини варті того, щоб за них боротися, особливо коли йдеться про сім'ю! Люблю тебе завжди та назавжди, татку!».

Під час променаду з батьком Джастін, якого головно вирощувала його мати Патті Маллетте, обрав повсякденний одяг. Артист прямував у шортах і в'єтнамках із голим торсом, а його 42-річний батько вбрався в синю майку, білі бриджі та кросівки.

Бібс також поділився зі своїми 94,4 мільйона шанувальниками на фотохостингу щасливим знімком самого себе. На цій світлині він зображений у синій футболці, картузі та округлих окулярах із широкою усмішкою. Її кумир підлітків вирішив не коментувати.

Джастін провів більшу частину свого дитинства без Джеремі. Виконавець «Love Yourself» поділився 2015 року в інтерв'ю для «Billboard», що Джеремі було всього вісімнадцять, коли такого ж віку Патті 1994-го народила його. Пара, котра не була одруженою, розбіглася незабаром після появи світ Джастіна.

У Джеремі «не було житла, де б він міг ростити дитину», мовив тоді Джастін, а також додав, що його тато зник, коли йому було чотири роки. «Я памя'таю, моя мама сказала: "Якщо ти плануєш залишитися, ти маєш бути тут", − згадав Бібер те, що його ненька якось поставила Джеремі ультиматум, коли батько повернувся. − Існує неправильне уявлення про те, що він поганий тато, але з того часу він був у моєму житті. Я проводив із ним вихідні та середи».

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Justin Bieber