Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: представники артистів
7 грудня 2017

Шанувальниця зробила татуювання з логотипом BRO Borisenko Brothers

Співаки не одразу повірили в справжність підшкірного малюнка.

Давня шанувальниця Володимира й Олександра Борисенків набила собі незмивний малюнок, пов’язаний із їхнім гуртом. Вона поділилася зображенням із Sasha Bro, а той вирішив розмістити побачене на своїй інстаграм-сторінці.

Есть контакт! @_v_o_l_k_o_v_a_20

Публикация от Borisenko Sasha (@borisenkosasha)

Спочатку співаки не повірили в те, що татуювання справжнє, але коли дівчина прийшла на виступ парубків в одному з ТРЦ, то вони підтвердили справжність тату.

«Якщо чесно, ми були здивовані. Адже ми бачили Настю за місяць до цього, вона ходить на кожен наш виступ, але вона нічого не говорила про свої плани. Доки не помацали, думали, що це маркер. Звичайно ж, нам приємна таке увага, адже не кожна дівчина зважиться на експерименти зі своїм тілом заради улюбленої групи», – коментують вчинок шанувальниці виконавці.

Сама 19-річна Анастасія Волкова розповідає, що зважувалася на тату півроку. «Я не очікувала, що Саша розмістить фото, мені дуже приємно! Це був зважений вчинок й у мене були на це вагомі підстави. Я полюбила творчість Вови і Саші ще вісім років тому, і ми з мамою їздили на концерти з Одеси. Коли з'явилися Bro Borisenko Brothers, то нова музика братів мені сподобалася ще більше, і я зрозуміла, що буду з цією групою до кінця. Мені дуже подобаються їхні пісні, вони дарують позитив і радість», – поділилася Анастасія Волкова.

Тату на руці дівчини під час концерту помітив ведучий. Він запросив її на сцену. Артисти привітали свою віддану прихильницю і зробили з неї кілька знімків, якими поділилися у себе на сторінці.

Минулий тиждень видався для групи вельми насиченим. Брати не тільки отримали несподіваний сюрприз, а й завершили зйомки кліпу на пісню «Адреналин». Подробицями роботи виконавці поділяться незабаром.

За матеріалами: представників артистів