Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
7 грудня 2017

До мережі виклали знімок Леді Ґаґи та Бредлі Купера із майбутнього фільму «Зірка народилася»

На зображенні виконавиця «Born This Way» співає, а її кіношний коханий грає на гітарі.

Свіжу світлину зі знімального майданчика римейку стрічки «Зірка народилася» (в оригіналі – «A Star Is Born»), у якому знялася Стефані Джерманота (вона ж – Леді Ґаґа) та Бредлі Купер, опублікував американський журнал «Entertainment Weekly». На знімкові бачимо двох головних персонажів, котрих зіграли Леді Ґаґа та Купер. Знаменитості в зближених позах просто неба виконують пісню. 

Музичний фільм, що заснований на однойменній стрічці 1937-го року Вільяма Веллмана, – це режисерський дебют Купера. У картині йдеться про Джексона Мейна (його втілив Бредлі) – кантрі-музиканта, який перебуває на межі забуття, і талановитої але невідомої співачки Еллі (котру грає Леді Ґаґа). Головний герой бере останню під своє крило.

«Усе зводиться до зламаної історії кохання, – розповів Купер про романтичну сюжетну лінію. – І немає ліпшого способу виразити це, ніж через спів, оскільки у співі нічого не приховуєш. Усе твоє тіло електрифікується...».

Леді Ґаґа написала значну частину музики до кіно. Свій мелодійний унесок у стрічку також здійснили Lukas Nelson & Promise of the Real і Марк Ронсон.

У США римейк планують представити 18 травня наступного року.

За матеріалами: aceshowbiz.com