Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
30 липня 2012

Завершився пісенний конкурс «Нова хвиля»

Переможницею змагання стала російська співачка Niloo.

Переможницею змагання стала російська співачка Niloo.

Фінал міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля» став несподіваним для багатьох. Перше місце в Юрмалі виборола співачка Нілу, котра представляла Росію. Переможниця отримала приз «Кришталева хвиля», диплом і премію в розмірі 50 тисяч євро. Незважаючи на те, що в перші конкурсні дні Niloo не була серед лідерів, їй усе-таки вдалося здобути перемогу.

Niloo, переможниця конкурсу «Нова хвиля 2012»: «Мы все вовлеклись в этот процесс голосования, этих баллов и забыли, кто мы есть на самом деле. А для нас важна, ну не знаю как для всех, но для многих из нас важна просто музыка, чесность и просто быть собой. И не важно какие там баллы, это все ерунда». 

Друге місце посів представник Італії Констанцо Дель Пінто, котрий також одержав грошову винагороду, а саме - 30 тисяч євро. Третьою в списку лауреатів стала Марія Яремчук, представниця України. Окрім 20 тисяч євро, Марії також дістався приз глядацьких симпатій. Цього року в конкурсі «Нова хвиля» взяли участь шістнадцять співаків із різних куточків світу. Зокрема, у Юрмалі виступили представники Росії, України, Латвії, Італії, Ізраїлю, Нігерії та інших країн. Усі подробиці конкурсу глядачам Першого музичного розповість проект «Юрмала. Як це було», що стартує в ефірі 30 липня о 20.45.