Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
3 вересня 2012

Хоакін Фенікс відвідав Венеціанський кінофестиваль

Хоакін Фенікс познущався з журналістів під час Венеціанського кінофестивалю. На прем’єрі фільму «Майстер» актор багато палив й ігнорував запитання репортерів.

Хоакін Фенікс познущався з журналістів під час Венеціанського кінофестивалю. На прем’єрі фільму «Майстер» актор багато палив й ігнорував запитання репортерів.

Нечастий гість прем’єр Хоакін Фенікс потішив гостей Венеціанського кінофестивалю своєю присутністю. Актор, відомий непередбачуваною поведінкою, презентував на кінофорумі нову картину «Майстер». Звісно, і тут він не зрадив себе. Спочатку Фенікс не захотів позувати фотографам і роздавати автографи шанувальникам. Згодом, під час прес-конференції, актор не відповів на жодне запитання, а в розпалі обговорення вийшов із залу. Потім він повернувся й демонстративно закурив цигарку. Преса була шокована, а артист залишився незворушним.

Хоакін Фенікс, актор: «Я дуже вдячний усім, хто взяв участь в організації цього свята кінематографа. Я радий бути тут на прем’єрі свого фільму».

Хоакін Фенікс представив одну з найочікуваніших робіт основного конкурсу — стрічку Пола Томаса Андерсона «Майстер», що порушує актуальну нині тему саєнтології. На прем’єру завітали актори Філіпп Сеймур Хоффман, Медісен Беті, а також продюсери Джоенн Селлар і Деніел Палі.

Філіпп Сеймур Хоффман, актор: «Я не здивований цікавістю публіки до цього фільму. Вчення саєнтологів сповідують безліч знаменитостей, таких як Том Круз, Джон Траволта й добрий десяток інших голлівудських зірок. Люди мають знати про це більше».

Між іншим, «Майстер» вважається одним із головних претендентів на премію «Оскар». Приємним сюрпризом для кіноманів став документальний фільм про роботу Майкла Джексона над альбомом «Bad», який презентував американський режисер Спайк Лі. Стрічка містить архівне відео, зняте власне Майклом. У картині знялися Мерая Кері, Джастін Бібер, Шеріл Кроу, Квінсі Джонс і Каньє Вест.

aptn