Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 вересня 2012

Селена Гомез і Ванесса Хадженс вразили Венецію своїми канікулами

У Селени Гомез, Ванесси Хадженс і Джеймса Франко розпочалися «Весняні канікули». Актори презентували у Венеції стрічку, зняту в традиціях американських фільмів про молодь і запальні вечірки без обмежень.

У Селени Гомез, Ванесси Хадженс і Джеймса Франко розпочалися «Весняні канікули». Актори презентували у Венеції стрічку, зняту в традиціях американських фільмів про молодь і запальні вечірки без обмежень.

Зірки є зірки. Їм неодмінно треба вирізнятися з-поміж інших. От вони й вигадують собі чудернацькі вбрання, влаштовують безсонні гучні вечірки та розлучаються через кілька місяців після весілля. Тож кому як не зіркам зображати у фільмах молодь із мінливим настроєм, постійною нестачею розваг, музики й алкоголю. Нову картину з уже доволі традиційним сюжетом як для американських комедій презентували у Венеції Селена Гомез, Ванесса Хадженс і Джеймс Франко. Хоч надворі й осінь, їхнє кіно називається «Весняні канікули». Для 20-річної Селени Гомез участь у фільмі — можливість відійти від діснеївських образів.

Селена Гомез, акторка: «Очевидно, ті, хто виходить із “Disney Channel”, несуть на собі певну мітку цього бренда. Я знаю, що в мене є дуже молода аудиторія і цих глядачів може вразити моя нова роль. Та гадаю, я зробила правильний вибір і фани це оцінять, оскільки я працюю насамперед для них».

Деякі епізоди, можливо, змусять батьків не пустити дітей на кіносеанс «Весняних канікул». Це стосується, наприклад, сцен з участю Ванесси Хадженс і Ешлі Бенсон.

Ешлі Бенсон, акторка: «Усе знімання ми провели пліч-о-пліч. Нам було комфортно разом, тож ви не побачите незграбної гри».

Ванесса Хадженс, акторка: «У той же час ми дуже нервували, бо вперше знімалися в такому фільмі. Та обопільна підтримка допомогла нам пройти через усе те безумство, яке ми втілювали в кадрі. Тож це було весело».

За сюжетом, четверо шкільних подруг вступають до одного коледжу. Навчання видається їм надто одноманітним і нудним. Та дівчата планують добряче розвіятися на канікулах. Щоб заробити на відпочинок, героїні грабують фастфуд і знайомляться з підозрілим чоловіком — торговцем зброєю і наркотиками. Що з дівчатами трапиться далі, в американських кінотеатрах покажуть аж 5 березня наступного року.

aptn