Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
24 вересня 2012

Бабкін та Pianoboy відіграли концерт у Києві

Дмитро Шуров і Сергій Бабкін об’єдналися для спільного концерту. Музиканти виступили на одній сцені із сольними програмами.

Дмитро Шуров і Сергій Бабкін об’єдналися для спільного концерту. Музиканти виступили на одній сцені із сольними програмами.

Сергій Бабкін і Дмитро Шуров не бояться конкуренції. Музиканти, які грають у проекті Брюссель і дружать поза роботою, дали концерт в одному зі столичний клубів. Виступ розпочав Дмитро Шуров разом із гуртом Pianoboy, лідером якого він є.

Дмитро Шуров, гурт Pianoboy: «Будет почти все из альбома «Простые вещи», будут три абсолютно новые песни, о которых я очень переживаю, мандражирую, потому что они мне дико нравятся и я очень хочу донести их до людей сегодня в максимально хорошей форме. Мы очень стараемся, чтобы все было в наилучшем виде». 

Публіка охоче підспівувала музикантам і викликала на біс. Серед інших на виступ прийшли Женя Галич із гурту O.Torvald  і лідер Бумбокса Андрій Хливнюк. Одним із найактивніших шанувальників на концерті був восьмирічний Лев, син Дмитра Шурова.

Дмитро Шуров, гурт Pianoboy: «Он почти на каждом концерте бывает, он всегда смотрит, иногда перекрикивает толпу, так громко подпевает. И сегодня обязательно будет». 

Сергій Бабкін заспівав декілька композицій зі свого останнього альбому «STAR`YO», що вийшов цього року. Також співак виконав пісні з попередніх платівок, чим неабияк потішив фанів.