Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
12 листопада 2012

Гурт Garbage удруге відвідав Україну

Через кілька годин після прильоту,  музиканти зібрали прес-конференцію, де розповіли, що робитимуть у Києві та яким буде їхній концерт.

Приказка  «Як назвеш корабель, так він і попливе»  стосовно гурту  Garbage  не справджується. Ім’я колективу в перекладі значить  «Сміття», та це не завадило його учасникам продати понад сімнадцять мільйонів копій дисків по всьому світу. В Україні  Garbage  уже були. Влітку гурт виступив на фестивалі в Одесі. Тепер вони дібралися і до столиці.

Гурт Garbage: «На концерті ми зіграємо усі свої хіти. Для глядачів також приготували нові аранжування на старий матеріал. Звучатимуть пісні з останнього альбому. А ще буде кілька сюрпризів».

Зазвичай, виконавці прибувають у певне місто в день концерту, а то й за кілька годин до свого виступу.  Garbage  же залишили у запасі майже два дні. Рокери розповіли, як планують провести цей час.

Гурт Garbage: «Можливо, виспимося. Ні. Я хочу прогулятися по місту. Так, хочемо побачити Київ. Знаєте, ми не можемо собі дозволити багато вільного часу. Нині очолюємо власний лейбл —  Stunvolume . Підготовка до концертів і робота після виступу потребує чималої концентрації. Потрібно заплатити команді, яка з тобою працює, вирішити питання з готелем, тощо. У нас дуже потужна робоча етика».

Попри заклопотаність,  «відходи»  — ще ті туристи. Не секрет, що для них подорожі — чи не найпалкіше захоплення після музики. Коли прес-конференція закінчилася — розпочалася імпровізована автограф-сесія. Garbage  розписувалися й заодно розпитували, куди їм краще сходити у Києві. Журналісти радили артистам перш за все насолодитися Андріївським узвозом і оглянути Лавру. Щодо автографів, то одна із шанувальниць  Garbage  навіть спеціально принесла магнітофонну касету, аби улюблений гурт на ній розписався.

Гурт Garbage: «Вау, олд-скул, Бейбі. Це, мабуть, твоєї мами, не твоє. — Ні-ні, це моя касета. Мені вже тридцять років. — А маєш вигляд дитини».

Теги: Garbage