Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
12 грудня 2012

В Києві оголосили номінантів на музичну премію Yuna

Організатори національної премії Yuna назвали претендентів на перемогу. Вже в березні нагороду вручать найкращим діячам музичного мистецтва.

 

Організатори церемонії Yuna вирішили дати журі більше часу на визначення переможців. Тому, хоч нагородження музичною премією відбудеться аж навесні, номінанти вже відомі. Так, до категорії «Найкращий виконавець» потрапили: Макс Барських, Віталій Козловський, Влад Дарвін, Іван Дорн та Святослав Вакарчук. За звання «Найкраща виконавиця» змагатимуться Alyosha, LOBODA, Ані Лорак, Йолка та Тіна Кароль.
 
Павло Шилько, засновник премії  Yuna: «Некоторые монстры нашей музыки сделали некую паузу за год, поэтому они не могут быть номинированы, если у них не было песен выпущенных за этот период, за этот год. Речь идет об этом годе, если группа Х, самая популярная в этом году ничего не делала, она не может быть номинирована. Все логично».
 
Цього року організатори додали ще дві номінації — «Найкращий дует» і «Відкриття року». За перемогу в останній боротимуться: Аlloise, The HARDKISS, Анна Завальська, Лавіка, Маша Собко та Наталія Гордієнко.
 
Маша Собко, співачка: «Я в номинации с хорошими артистами. Тут еще надо постараться. Но я скажу, что мне уже приятно, что меня включили, что значит я где-то есть, я существую».
 
Анна Завальська, співачка: «Я знаю, что много дебютов было в 2012 году, поэтому попасть в номинацию — это уже победа. Лично для меня».
 
Уперше премія була вручена в лютому 2012. Тоді вшанували найкращих за всі 20 років незалежності України. Друга церемонія відбудеться 15 березня.