Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
18 грудня 2012

Тур Мадонни став найкасовішим у 2012

Світовий тур Мадонни «MDNA» визнано найкасовішим. За рік співачка спромоглася заробити 228 мільйонів доларів.

Мадонна вкотре підтвердила статус поп-королеви. Рік дракона став одним із найбільш успішних у співочій кар'єрі Медж. Так, журнал Billboard назвав світове турне зірки під назвою «MDNA» найкасовішим. За рік концертної діяльності екстравагантна виконавиця поповнила банківський рахунок на 228 мільйонів доларів. Її шоу запам'яталися не тільки живими виступами, але й скандальними витівками. До чого тільки не вдавалася поп-ікона заради самопіару — оголювала частини тіла, виступала на тлі фашистської свастики та влаштувала пристрасні поцілунки з молодим коханцем Брахімом Заїбатом.

Другу позицію в рейтингу найкасовіших турів 2012 посіли Брюс Спрінгстін і The E Street Band, які поклали до кишень по 198 мільйонів. Похвалитися значними прибутками від гастролей можуть також Роджер Вотерс із 186 мільйонами, а також Coldplay, які за рік заробили 147 доларів.

А от Леді Гага опинилася аж на шостій позиції. Завдяки концертному туру «Born This Way» зірка збагатилася на 124 мільйони. Замикають рейтинг співаків, чиї тури цьогоріч були найприбутковішими, Джастін Бібер і Тейлор Свіфт. Зірки збільшили статки на 30 і 20 мільйонів доларів відповідно.

За матеріалами: aceshowbiz.com