Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
18 грудня 2012

Американські зірки влаштували триб’ют-шоу на честь Вітні Х’юстон

Адам Ламберт, Келлі Кларксон, Сіара і Майлі Сайрус віддали шану Донні Саммер і Вітні Х'юстон. У Лос-Анджелесі відбувся благодійний концерт-триб’ют «Divas».

Американські селебритіз знайшли час вшанувати тих, хто зробив вагомий внесок у розвиток поп-музики. Днями в Лос-Анджелесі відгримів концерт-триб’ют під назвою «Divas» на честь Донни Саммер та Вітні Х'юстон. Заради такої події Адаму Ламберту довелося перевтілитися в Донну — напнути на себе жіночий одяг, надіти високі підбори й заспівати хіт «Hot Stuff». Вшанувати пам’ять видатних виконавиць зголосилися також Келлі Кларксон, Майлі Сайрус і Келлі Роуленд.

Келлі Роуленд, співачка: «Особисто для мене музика є тією силою, яка в змозі нас об'єднати. Особливо сьогодні. Вона робить нас щасливими. Мені хочеться, щоб у цей важкий час ми трималися разом і додали в наше життя хоча б краплину радості».

Джордін Спаркс, співачка: «Хочеться подивитися феєричне шоу й дістати від нього задоволення. Є виконавці, про яких ми не маємо права забувати. Нехай навіть на дві або три години, але люди мають забути про всі негаразди, що нас оточують».

Утім, не лише Ламберту вдалося здивувати глядачів зовнішнім виглядом. Кумир підлітків Майлі Сайрус з'явилася на сцені в шкіряному костюмі, укритому залізними шипами. А щоб зробити виступ ще більш ефектним, співачка стрибнула в натовп. На щастя, глядачі не розступилися і впіймали зірку. Не забули американці віддатишану й королю поп-музики. Сіара відтворила на сцені легендарну «місячну ходу» Майкла Джексона й заспівала його хіт «Billie Jean».

За матеріалами: aptn