Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
21 грудня 2012

50 Cent розповів про новий альбом

У 50 Cent знайшлося ще кілька історій із минулого, які він перетворив на пісні. П'ятий студійник, гадає репер, має повернути цікавість аудиторії до його персони.

Кертіс Джексон, він же 50 Cent, аж надто захопився телепроектами й стороннім бізнесом. Раніше репер стабільно раз на два роки видавав альбом. А от п'ятий студійник від нього чекають уже чотири роки. Не дивно, що цікавість публіки трохи згасла. Та й дуже далеко 50 Cent відійшов у новому доробку від першої збірки пісень, яка його й прославила. Проте, каже виконавець, увагу шанувальників є чим привернути. 26 лютого 50 Cent випустить платівку з пафосною назвою «Street King Immortal».

50 Cent: «Цей альбом сповнений історій, які я дістав із глибини свого минулого, з досвіду колишніх часів. З хвилюванням чекаю його виходу. Гадаю, я зробив постріл у правильному напрямку, і сподіваюся, люди послухають нові пісні й подумають “це так само добре, як і його ранні треки”. Приміром, із “Get Rich Or Die Tryin”».

50 Cent уже оприлюднив перший сингл із нової збірки. Композиція називається «My Life». Її репер записав спільно з Адамом Левіном та Емінемом. Трек дебютував на 27 сходинці чарту Billboard Hot 100, та потім опинився значно нижче.

50 Cent: «У вас ніколи не буде другого шансу повернути перше враження. Враження, яке справляє дебютний альбом хіп-хоп-артиста. Я це розумію. Тож якщо нова пісня досягне рівня “In Da Club”, я радітиму».

Інша пісня, яка ввійшла до альбому, — це «New Day», записана з Доктором Дре та Алішою Кіз.  Відомі назви ще п'яти треків, що потраплять до платівки. У їхньому запису, зокрема, узяли участь Кріс Браун і Снуп Догг.

За матеріалами: aptn.com