Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
21 грудня 2012

Мадонна мало не зірвала концерт у Чилі

Мадонна мало не відмінила концерт через нахабних фанів. Співачка попросила шанувальників не курити, але ті проігнорували її заклик.

Мадонна проявила себе як принципова противниця цигарок. Перед концертом у Чилі співачка вийшла на сцену, щоб перевірити якість звуку. Попри дощ і вітер, шанувальники поп-королеви прийшли раніше, щоб побачити процес підготування до шоу. Під час саундчеку Мадонна помітила компанію молодих людей, котрі курили неподалік від сцени. Мадж звернулася до фанатів із вимогою загасити цигарки, але ті, здається, вирішили випробувати її терпіння. Тоді співачка поставила нахабам ультиматум — або ви кидаєте курити, або я відміняю шоу. Така поведінка шанувальників неабияк розізлила Мадонну, і вона покинула сцену. Втім, зірка вгамувала запал за лаштунками й усе ж таки виступила.

Сама Мадж не курить і різко виступає проти згубної звички на концертах, оскільки вважає, що це дуже негативно позначається на її голосі. У квітні 2012 папараці вдалося зробити фотографії доньки співачки із сигаретою в руках. Побачивши світлини, Мадонна суворо покарала 15-річну Лурдес.

За матеріалами: contactmusic.com
Теги: Madonna