Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
10 січня 2013

Бейонсе і Келлі Кларксон заспівають для Обами

Обама збирає друзів. Президент Сполучених Штатів вирішив гучно й модно відсвяткувати інаугурацію на другий термін. 

Так, днями було оголошено лайн-ап заходу, де для американського керманича і його прихильників заспівають Келлі Кларксон і фольк-виконавець Джеймс Тейлор. Звісно, гостей свята потішить співом і найбільша зіркова шанувальниця Барака — Бейонсе. Ці імена є найвідомішими з усього списку. Подейкують, що більшість знаменитостей не захотіли виступати для Обами, а прості американці вважають другу інаугурацію марнуванням грошей у доволі складнийчас для США.

Також відомо, що рівень продажу квитків на, здавалося б, важливу для країни подію є досить низьким. Здається, Бейонсе і її чоловік Jay-Z залишилися єдиними вірними зірковими прихильниками Барака, попри численні позитивні відгуки від знаменитостей у день його перемоги. До того ж, виконавиця удостоїлася неабиякої честі — заспівати на інаугурації, що відбудеться 214 січня, національний гімн.

До речі, Бейонсе нещодавно знялася в першій після вагітності фотосесії. Для чоловічого журналу співачка оголила стегна й живіт, продемонструвавши чудову форму після народження Блу Айві. Проте наскільки реальними є фото, невідомо.

За матеріалами: aceshowbiz.com