Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
14 січня 2013

Хакери митимуть туалети через Майкла Джексона

Хакерів, які викрали пісні Майкла Джексона засудили до шести місяців умовного ув'язнення.

Лестерський суд — найбільш гуманний у світі. Служителі Феміди нарешті оголосили вирок двом британським хакерам, які здійснили наймасштабнішу крадіжку в історії музики. За те, що злодії зламали сервер звукозаписувальної компанії Sony і викрали композиції Майкла Джексона, завдавши збитків на 230 мільйонів доларів, їм присудили всього шість місяців умовного ув'язнення. Окрім того, Джеймсу Марксу і Джеймсу Маккорміку доведеться відпрацювати сто годин виправних робіт, зокрема вони прибиратимуть сміття на вулицях та митимуть громадські вбиральні.

Представник Управління по боротьбі з організованою злочинністю Мік Джеймсон розповів, що хакери намагалися продати викрадені файли. Вони навіть встигли встановити на своїх комп'ютерах спеціальне програмне забезпечення і розповсюдити частину інформації Інтернетом. На суді викрадачі повністю визнали провину. Хакери пояснили свій вчинок тим, що хотіли підтвердити численні чутки про фальшивість невиданих записів Майкла Джексона. Мовляв, рекордингова студія підробила частину пісень поп-короля і таким чином хотіла підзаробити на його імені.

Нагадаємо, у березні минулого року хакерам вдалося викрасти понад сім тисяч музичних файлів. Поміж украдених треків опинилися й нікому невідомі дуетні пісні Майкла з Фредді Мерк'юрі та учасником гурту The Black Eyed Peas Віл Ай Емом.

За матеріалами: nme.com