Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
8 лютого 2013

Майк Шинода збирає пляшки і макулатуру

Майк Шинода має новий проект. Ні, один із лідерів Linkin Park не грає на боці. Він перейнявся екологією Гаїті.

Майк Шинода не цурається, образно кажучи, порпатися в смітті. Виконавець має стосунок не тільки до індустрії розваг, а й до перероблення вторинної сировини. Він є одним із власників сміттєзбиральної компанії, розташованої на Гаїті. Шинода інвестує діяльність компанії з власної кишені, а не коштом гурту. Разом із діловими партнерами він уклав у бізнес 300 тисяч доларів. За перший рік компанія заробила 560 тисяч доларів, а за другий — це число може зрости до мільйона. Шинода довго тримав проект у таємниці, оскільки хотів переконатися, що він буде успішним. Найскладніше, зізнався артист, було привернути увагу людей до нової справи.

Майк Шинода, артист: «Linkin Park не дуже популярний у Гаїті. Доки тамтешнім мешканцям не скажеш щось на зразок: “Ми продали більше записів, ніж, наприклад, Jay-Z та Ріанна”, вони не зрозуміють, про кого ви розповідаєте. І у відповідь почуєте: “Що, справді? Та, певно, продавалися записи не на Гаїті?”. То навіщо про це казати? Мене більше хвилює інше. Увага американців досі прикута до спустошень після урагану Сенді. Тож вони призабули, що з Гаїті сталося те саме лихо. Не встигли гаїтяни оговтатися від землетрусу, як Сенді дістався й до них».

Попри прибутковість справи, Шинода, передусім, думає про екологію. Окрім того, компанія створює нові робочі місця. Враховуючи те, що на Гаїті рівень безробіття становить 75 відсотків, це ще один плюсик у карму музиканта.

 

За матеріалами: aptn.com