Зараз в ефірі
M1 TOP 10
 
11 березня 2013

Мік Джаггер побував у ліжку Девіда Боуї

Реліз нового альбому Девіда Боуї не могли не супроводжувати пікантні сюрпризи. Колишня дружина вилила душу про сексуальні подвиги музиканта.

Через 23 роки після розлучення й чомусь саме в день виходу 24 студійника Девіда Боуї його перша дружина Анджела Барнетт вирішила ознайомити світ із бурхливою молодістю колишнього. Висповідалася жінка в інтерв'ю для «The Sun». Анджела розказала, що мало не спізнилася з Девідом на весілля, бо в ніч перед церемонією вони добряче погуляли. Пара завітала в гості до подруги, де жваво кохалася майже до четвертої ранку. А вже о десятій ранку молодята мали побратися. За словами Анджели Барнетт, шлюб цей був за розрахунком. Коли рокер запропонував руку й серце, то додав: «А, між іншим, я тебе не люблю». «Це було чортзна-як романтично»,— мрійливо зазначила колишня дружина.

Дивно, чому Анджела таки вийшла заміж за Боуї й навіть народила йому сина. За перші шість тижнів знайомства вона зустріла чотирнадцятьох чоловік, з якими він спав. «Девід чіплявся до всього, що рухалося»,— наголосила жінка. І що найцікавіше, однією з осіб, з якою Анджела заскочила рокера в ліжку голим, був Мік Джаггер — лідер гурту The Rolling Stones. Сталося це 1973 року минулого століття. Барнетт піднялася вранці нагору, де під подушками й скуйовдженими ковдрами лежав Девід і стирчала нога Міка. Та сейрозного кохання в них не було, додала екс-дружина, бо минулої ночі зірки хольнули лишку.

За матеріалами: aceshowbiz.com